Dit abonnement er suspenderet pga. manglende betaling. Betal venligst din faktura, som du finder her.

E-magasin

Nyhedsbreve

Maskinbasen login

PARTNERS login

Ny tiltrotator fra fabrikken

17. feb. | Indrykket af Brøns Construction

specialdesignet til maskinen

Del artiklen:

Den nye JCB Raptor er en tiltrotator udviklet til kompromisløs produktivitet. Optimeret til JCB-maskiner og bygget med best-in-class flow, tilt-torque og kontrol. Resultatet er en løsning, der sætter nye standarder for præcision, hastighed og styrke på enhver byggeplads.

Vi har lavet en video, som fortæller omkring de mange fordele med en JCB Raptor. Den er måske lidt nørdet. Og ja, den er også lidt lang.

Men det er med god grund. Se hvorfor. 

Kataloger m.v.

OBS! Når du gemmer kommentaren vil du modtage en mail med et link til aktivering. Din kommentar vil først blive vist når du har aktiveret den. Din email adresse vil selvfølgelig ikke blive vist!

Hold en god tone

Undgå personlige angreb og indlæg af markedsføringsmæssig karakter i kommentarerne.
Brug kun links i kommentarerne, såfremt det er relevant.

OBS.: Debatten modereres af portalens redaktion. Trusler, injurier eller andre lovstridige indlæg fjernes konsekvent.


Tak for din kommentar!

Vi er dog ikke helt færdige endnu. Vi har sendt dig en mail med et link til aktivering af din kommentar. Først når du har brugt linket vil din kommentar blive synlig på hjemmesiden.

Har du ikke fået en mail i løbet af 10 minutter kan det være fordi din mail service har frasorteret den som spam.

Udvalgte PARTNERS produkter

reklame